14:30 | FT | Strindheim IL 3 : 0 Nardo FK |
10:30 | 81' | HJK Helsinki 5 : 0 TPS |
11:00 | 49' | Orn Horten 2 : 0 Askollen |
13:00 | FT | Besa Kavaje 4 : 1 Luzi 2008 |
13:00 | FT | Burreli 1 : 0 Bylis Ballsh |
13:00 | - | Lushnja - : - FK Vora | H2H |
15:30 | FT | NK Orijent 0 : 0 Vukovar |
14:00 | FT | Laktasi 3 : 0 Sutjeska Foca |
14:00 | FT | Varnsdorf 1 : 1 SK Lisen |
12:00 | - | Greve - : - AB Tarnby | H2H |
13:00 | - | B 1909 - : - OKS | H2H |
12:00 | 7' | VRI 0 : 0 Viby IF | H2H |
12:00 | 5' | Hellerup IK 0 : 0 FA 2000 | H2H |
12:00 | 5' | Avarta 0 : 0 Ishoj IF | H2H |
15:00 | FT | PSC Pezinok 0 : 0 Domino |
15:00 | FT | Vrakuna 2 : 2 MFK Rusovce |
19:00 | - | Thun II - : - FC Muri | H2H |
19:45 | - | Fermana - : - Rimini | H2H |
18:30 | - | HEBC - : - USC Paloma | H2H |
20:00 | FT | Bangor FC 0 : 1 Institute FC |
13:30 | - | Vado FC - : - Chisola | H2H |
13:30 | - | Siracusa - : - Ragusa | H2H |
11:00 | 51' | Celta-3 1 : 1 Arteixo | H2H |
11:00 | 48' | Polvorin FC 2 : 2 UD Ourense | H2H |
11:00 | 49' | CD Lealtad 2 : 1 Urraca | H2H |
11:00 | 46' | Gijon Industrial 0 : 1 Condal |
11:00 | 45' | Luarca 0 : 0 Colunga | H2H |
11:30 | 36' | Ceares 0 : 0 L'Entregu CF | H2H |
19:30 | FT | Colindres 2 : 1 UC Cartes |
23:00 | Ssp | CD Naval 0 : 0 CD Tropezón |
19:00 | FT | Urduliz FT 2 : 1 San Ignacio |
10:30 | 80' | Basconia 0 : 1 SCD Durango | H2H |
10:30 | 78' | Portugalete 2 : 1 Padura | H2H |
10:30 | 77' | SD Beasain 0 : 1 Touring | H2H |
17:15 | FT | Silla CF 3 : 4 Patacona |
11:00 | 51' | Cabecense 0 : 0 CD Pozoblanco | H2H |
11:00 | 49' | Cartaya 1 : 0 CD Utrera | H2H |
10:30 | 75' | Collerense 0 : 1 Poblense | H2H |
11:00 | 49' | Binissalem 0 : 2 SD Portmany | H2H |
11:00 | HT | Arucas CF 0 : 1 Tenerife II |
11:00 | 51' | Castuera 1 : 0 CD Calamonte | H2H |
11:30 | 36' | Arroyo CP 1 : 1 CF Trujillo | H2H |
18:30 | FT | Pena Sport 1 : 1 Oberena |
18:45 | FT | Pamplona 1 : 2 Subiza |
10:00 | FT | Beti Onak 1 : 0 Txantrea |
10:30 | 79' | Alesves 2 : 1 CD Ardoi | H2H |
10:30 | 78' | Comillas CF 0 : 1 CD Arnedo | H2H |
11:00 | 51' | Calahorra II 0 : 0 CD Varea | H2H |
11:00 | 51' | CD Berceo 0 : 0 CD Anguiano | H2H |
11:00 | 51' | SD Oyonesa 1 : 0 CCD Alberite | H2H |
11:00 | 51' | Tedeon 0 : 0 Racing Rioja | H2H |
10:00 | FT | Calamocha 0 : 0 CD Binéfar |
10:00 | FT | SD Huesca II 0 : 0 SD Borja |
10:30 | 79' | Epila 1 : 1 Cuarte Industrial | H2H |
11:00 | 51' | CD Belchite 0 : 0 Ejea | H2H |
10:30 | 78' | Conquense 3 : 1 San Clemente | H2H |
11:00 | 49' | Azuqueca 2 : 0 CD Torrijos | H2H |
11:00 | 49' | Cazalegas 1 : 0 CF La Solana | H2H |
11:00 | 49' | Toledo 0 : 1 Calvo Sotelo | H2H |
11:00 | 50' | Villarrubia 1 : 0 Socuellamos | H2H |
16:30 | FT | Diambars FC 0 : 0 AS Pikine |
13:00 | Pen | UKS Lodz (W) 0 : 0 Olsztyn (W) |
10:00 | FT | Delhi 3 : 1 Shillong Lajong |
13:30 | FT | Dewa United 4 : 1 Persita |
18:45 | - | Al Baten - : - Hajer | H2H |
21:15 | FT | Jocoro FC 1 : 3 FAS |
21:30 | FT | Aguila 3 : 1 Once Municipal |
00:30 | FT | Santa Tecla 3 : 1 Dragon |
01:30 | FT | Isidro Metapan 0 : 3 Alianza |
18:30 | FT | Al-Kahraba FC 1 : 0 Baghdad |
18:30 | - | Erbil - : - Al Karkh | H2H |
22:00 | FT | Point Fortin 2 : 3 Police FC |
22:00 | Pen | Ferroviaria SP 1 : 3 AC Juventus |
19:00 | FT | Itapipoca 3 : 2 Pacajus EC |
23:00 | FT | Tiradentes CE 1 : 3 Icasa |
22:30 | FT | Vila Nova 3 : 0 Aparecidense |
00:30 | FT | America RN 1 : 0 Nautico PE |
00:30 | FT | Botafogo PB 4 : 0 EC Bahia |
00:30 | FT | Ceara SC 2 : 1 Itabaiana |
00:30 | FT | CRB Maceio 2 : 0 Altos |
00:30 | FT | EC Vitoria 3 : 0 Treze FC |
00:30 | FT | Maranhao 3 : 2 Fortaleza |
00:30 | FT | River AC 0 : 1 ABC Natal |
18:00 | FT | Tigre II 0 : 2 Godoy Cruz II |
18:30 | Pen | Al Shahaniya 4 : 5 Al Bidda SC |
18:45 | FT | AAli 1 : 0 Bahrain SC |
18:45 | FT | Budaiya 2 : 2 Etehad Al Reef |
18:45 | FT | Malkiya 4 : 0 Qalali |
22:30 | FT | Boavista SC 0 : 4 Botafogo |
23:00 | FT | Cuiaba 4 : 1 Brasiliense FC |
20:00 | - | Dikhil - : - ASAS | H2H |
23:00 | - | Tuna Luso - : - Remo |
23:30 | - | Penarol - : - Torque |